O nas

O nas

Lorentz & Co. – złota i srebrna biżuteria dla wymagających

Lorentz & Co. to polska marka istniejąca na rynku od 2013 roku. W naszej pracowni jubilerskiej w Warszawie pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem i ukończonymi kursami z dziedziny jubilerstwa. Specjalizujemy się w wytwarzaniu złotej i srebrnej biżuterii. Wykonujemy ją ręcznie, dla wymagających klientów z całej Polski i Europy.

Wyrabiane przez nas delikatne naszyjniki, oryginalne zawieszki, bransoletki, kolczyki i pierścionki są efektem profesjonalnej pracy i zaangażowania. Tworząc złotą i srebrną biżuterię, kierujemy się naszą pasją do mody i jubilerstwa, łącząc te dwie dziedziny – klasycznie i ze smakiem.

W produkcji wciąż poszukujemy nowych, innowacyjnych, niespotykanych dotąd rozwiązań z dziedziny jubilerstwa. Pragniemy tworzyć autorską biżuterię, unikatowe produkty, które mogą konkurować z innymi cenionymi międzynarodowymi markami i są idealnym pomysłem na wyjątkowy prezent dla każdej kobiety – z okazji urodzin, imienin, Dnia Kobiet, Dnia Babci lub z okazji rocznic.

Profesjonalna pracownia jubilerska

Zaufało nam już bardzo wielu klientów. Polskie gwiazdy, a wśród nich Edyta Górniak, Anita Sokołowska, Anna Lewandowska, Paulina Krupińska, Sabrina Pilewicz, Kamila Szczawińska oraz Agnieszka Wesołowska pokochały nasze wyroby. Ponadto pisano o nas pochlebnie na blogu Doroty Wróblewskiej oraz na portalu modowym Sophisti.pl. , a magazyn HOT MODA polecał nasz sklep internetowy.

info@lorentzandco.com, tel. 508 000 686