Co tworzymy

Co tworzymy

Lorentz & Co.
– unikatowa oryginalna biżuteria dla Ciebie

Polska marka Lorentz & Co. wytwarza elegancką, minimalistyczną biżuterię dla kobiet. Do wyrobu biżuterii używamy 14-karatowego złota (próba 585) oraz srebra (próba 925). Każdy produkt – naszyjniki i bransoletki na cieniutkich łańcuszkach, zawieszki, kolczyki i pierścionki – wykonywany jest ręcznie z bardzo dużą dokładnością.

Szukasz eleganckiego prezentu dla wyjątkowej kobiety?
Lorentz & Co. podaruje Ci najlepsze złote i srebrne rozwiązania!

Propozycje, zdjęcia i opisy naszych pomysłów na oryginalną złotą i srebrną biżuterię umieszczamy najczęściej na popularnych portalach społecznościowych – na Facebooku, Instargramie oraz na Pinterest – dzięki czemu klienci poznają nasze produkty i komunikują się z nami. Wielu klientów właśnie w ten sposób czerpie inspiracje i pyta o biżuterię, indywidualne projekty z naszej pracowni jubilerskiej. Wtedy pomagamy w wyborze odpowiednich elementów, proponujemy korzystne i gustowne rozwiązania, a następnie przystępujemy do realizacji zamówienia.

Lorentz & Co.
– autorska biżuteria z Warszawy dla kobiet z klasą

Umożliwiamy naszym klientom łączenie łańcuszków bransoletek i naszyjników z różnorodnymi zawieszkami (w kształcie liter, klasycznych gwiazdek, symbolicznych koniczyn, ogniwek, obręczy i innych) – w dowolnej ich ilości. Istnieje możliwość przedłużania łańcuszków, grawerowania oraz modyfikacji proponowanych modeli.

Co bardzo istotne – w Lorentz & Co. oferujemy Państwu bezpłatne grawerowanie oraz bezpłatną przesyłkę kurierską – sprawdź szczegóły składania zamówienia w naszym sklepie z biżuterią.

Odwiedź nasz sklep internetowy i sprawdź wyjątkową ofertę na złotą i srebrną biżuterię, z możliwością indywidualnego projektu!